Jakie masz plany na długi weekend?
 
My planujemy ten czas spędzić w luźnej atmosferze przy pysznym, swojskim jedzeniu. Komfortowe pokoje, domowe jedzenie, grill i relaks na Termach Podhala - to dostajecie od nas. Dodatkowe opcje to:
- zniżki na wszystkie Termy na Podhalu : Terma Bania, Termy Bukovina,Termy Szaflary,Chochołowskie Termy oraz Gorący Potok.
- zniżki na masaże 20%
- możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu
 
W zalezności od tego jak chcecie spedzić swój czas mamy dla Was przeróżne opcje: Dla osób szukających aktywnego wypoczynku proponujemy oznakowane trasy rowerowe z widokami zapierającymi dech w piersiach (czasami może go również brakować przy podjazdach;). Oczwiście są trasy bardzo łatwe i te bardziej wymagające, dlatego zawsze służymy radą w doborze tej odpowiedniej. Świetną opcją są również piesze wycieczki, ponieważ nasz obiekt znajdują sie 2 km od Rezerwatu Przyrody Przełom Białki, gdzie można cieszyć się wyjatkową florą i fauną przy dźwiękach szumu rzeki Białki. Bardziej wyszukaną formą aktywnego wypoczynku jest zjazd Monsterrollerem (sprawdź-> https://bialkatatrzanska.pl/lato-w-bialce/monsterrollery ) Dla osób szukających relaksu i odpoczynku mamy zniżki na wszystkie Termy na Podhalu- Terma Bania,Termy Bukovina,Termy Szaflary,Gorący Potok i Chochołowskie Termy. Dodatkowo można skorzystać z profesjonalnych masaży w naszy obiekcie. Kwintesencją odpoczynku u nas jest czas spędzony w dużym ogrodzie z hustawką w pobliżu lasu i rzeki.